İnternette güvenli alışveriş yapmak isteyenler için Penapay ön ödemeli sanal kart geliştirildi. Penapay ile kredi kartı özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Ama bunun yanında kredi kartında olduğu gibi kart bilgileri vermiyor ve güvenlik endişesi taşımıyorsunuz.

Penapay, güncel teknoloji ve ödeme sistemleriyle uyumlu olarak çalışıyor. Resmi reselller, aracılığıyla ödemenizi yaptığınız anda harcamaya başlayabilirsiniz.

penapay kart

Hakkında

Teknolojinin ve internetin getirdiği rahatlık ve kolaylıklardan biri de oturduğunuz yerden alışveriş yapabilmenizdir. Online olarak internet sitelerinden kredi kartınızla veya havale/eft yöntemiyle istediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.

Güvenlik açığının olması ve taleplerin çoğalması sonucunda ön ödemeli sanal kartlar çıktı. Tüketiciler bir nebze olsun bu kartlar sayesinde rahatladılar. Fakat yine de kartların satın alınması, kullanım ağı ve bakiyenin bozulması gibi yeni açıklar ortaya çıktı.

Penapay, teknolojinin en son ürünü olarak tüketicilere sunuldu. Uluslararası yaygın kullanım ve hizmet ağıyla Penapay kart kısa sürede büyük ilgi gördü. Bunun nedeni de; kartın en kısa ve kolay yoldan elde edilebilmesi, yurt içi ve dışında yüzlerce anlaşmalı sitelerde geçerli olmasıdır. Ayrıca yaygın bayi ağı sayesinde yüksek komisyon ödemeden, en avantajlı fiyatlarla satın alıp, bozdurabiliyorsunuz.

Neden Penapay?

Penapay, internet ortamında küçük meblağlarda alışveriş yapmak isteyenler için ideal bir kart olarak öne çıkıyor. Özellikle bilgisayar ve mobil oyunları satın almak, bahis sitelerine para yatırmak isteyenlerin öncelikli tercihi oluyor. Bunlarla birlikte kartın sunduğu avantajlar şunlardır;

  • Kart, 16 haneli pin kodu ile kullanılabildiğinden fiziki olarak bir karta ihtiyacınız bulunmuyor. Resmi bayinin size verdiği şifre ile alışverişinizi yapabiliyorsunuz.
  • Kart tek kullanımlık ve limitlidir. Bir yıllık süresi bulunuyor. Bu süre içinde bir defa kullanabilirsiniz. Kullanım sonunda veya yıl sonunda kartı kullanamıyorsunuz. Karta bir defa yükleme yapabiliyorsunuz. 10 eurodan 100 euroya kadar yükleme yapabiliyorsunuz. Bu sayede limit aşım probleminiz bulunmuyor.
  • Kart, banka veya kimlik bilgileri vermiyorsunuz. Alışverişinizi şifreyle yaptığınız için hem herhangi bir bilgi vermiyorsunuz hem de hızlı ve güvenli bir alışveriş yapıyorsunuz.

Penapay’ı Nasıl Satın Alabilirsiniz?

Ön ödemeli, hızlı ve güvenli kartın kullanım avantajı olduğu kadar satın almanız da bir o kadar kolaydır. Bunun için resmi yetkili bayiden alışveriş yapıyorsunuz. Siteye girdiğinizde müşteri hizmetlerinden güncel euro alış/satışı öğrenebilirsiniz. Buna göre ne kadar harcama yapacaksanız bunu liraya çevirip, ona göre Penapay Ödeme yapabilirsiniz.

Resmi bayiden kartınızı satın alırsanız hem güvenli alışveriş yapmış hem de en uygun ve avantajlı fiyatlarla satın almış olursunuz. Mobil, kredi kartı, havale veya eft yöntemlerinden biriyle kartınızı satın alabilirsiniz. Ödeme işleminizi gerçekleştirdiğiniz anda size şifre veriliyor. Şifrenizi aldığınız anda dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.