Penapay, ön ödemeli sanal kart olarak, internetten alışveriş yapmak isteyenlere birçok avantaj sunuyor. Hızlı ve güvenli alışverişin yanı sıra tüketiciler, faizsiz ve komisyonsuz elde etme imkanına da sahipler. Bu avantajlara sahip olmak istiyorsanız, Penapaykart.com resmi bayi aracılığıyla kartınızı satın alabilirsiniz.

Penapay Kartınızı Resmi Bayiden Alın

Penapay, tüketicilere internet ortamında alışveriş keyfi ve rahatlığı yaşamalarını sağlarken, bunu fırsat bilen gayriresmi bayiler, faydalanmaya kalkıyorlar. Resmi olmayan sitelerden kartınızı almaya kalktığınızda yüksek fiyat ve komisyonlarla karşılaşıyorsunuz.

Resmi olmayan bayiler, döviz kurlarını hızlı şekilde güncellemedikleri için hem alırken hem de bozdururken zarar ediyorsunuz. Bu nedenle resmi Penapay bayi olan sitemizden almanızda fayda vardır.

Alım ve bozdurma işlemleriniz için bize https://penapaykart.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Resmi Bayinin Size Sunduğu İmkânlar

Penapay Resmi bayi olarak sizlere faizsiz ve komisyonsuz kart alma imkânı sunuyor. Müşteri hizmetleri sayesinde günün istediğiniz saatinde yardım ve bilgi alabiliyorsunuz. Döviz bilgileri sürekli olarak güncellendiği için en uygun fiyatlarla alım-satım yapabiliyorsunuz. Özellikle yatırım amaçlı alanlar için güncel bilgileri takip etmek önemlidir. Sürekli müşteri hizmetleriyle irtibatta olursanız karlı bir yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Penapay kart, sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde kartınızı alma veya bozdurma avantajı sunuyor. Müşteri hizmetlerinizden alacağınız güncel döviz kuruna göre yükleyeceğiniz miktarı belirliyorsunuz. Size verilen hesaba ödemeyi yapıyorsunuz. Ödemeyi yaptığınız anda alışverişte kullanacağınız pin kodu (şifre) size veriliyor. Gördüğünüz gibi satın almak bu kadar hızlı ve kolay. Ayrıca site, 256 bit SSL güvenlik alt yapısına sahip olduğundan, güvenlik sorunu yaşamıyorsunuz.

Penapay resmi yetkili bayii

Hızlı ve Avantajlı Bakiye Bozdurabilirsiniz

Penapay, tek kullanımlık olduğu ve euro bazlı yüklemeler olduğu için kart içinde bakiye kalabiliyor. Kartın içinde bakiye kaldığında veya yatırım amaçlı aldığınızda, istediğiniz saatte ve yerde bozdurabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerini aramaktır.

Müşteri hizmetlerini arayarak, kartınızı bozduracağınızı söylüyorsunuz. Müşteri temsilcisi de güncel euro fiyatı üzerinden bakiyenizi bozarak, hesabınıza aktarıyor. Bozdurma ve hesabınıza aktarılma işleminiz hızlı gerçekleştiriliyor. İsterseniz yeni bir kart satın alma işleminizi de yapabilirsiniz.

Penapayı Nerelerde ve Nasıl Kullanabilirsiniz?

Size verilen 16 haneli pin koduyla yüzlerce anlaşmalı sitede rahatlıkla harcayabilirsiniz. Anlaşmalı alışveriş mağazalarında, Facebook, Skype, Google Play gibi sitelerde oyun ve item satın almak için, bahis sitelerine para yatırmak için kullanabilirsiniz.

Beğendiğiniz oyunu, ürünü veya hizmeti satın almak için, ödeme sayfasında “Penapay Kartla Ödeme” seçeneğini seçiyorsunuz. Daha sonra ekrana gelen bölüme pin kodunuzu ve gönderi adresini giriyorsunuz. Ödemeyi onayladığınızda alışverişinizi tamamlamış oluyorsunuz.