Reseller, İngilizce kökenli bir kelime olup, Türkçe’de “yetkili satıcı, yetkili bayi” anlamlarına gelmektedir.

Sanal kart sektöründe “Penapay Reseller”, “Paykwik Reseller” terimlerini oldukça sık duymaktayız. Yetkili Bayi olarak kart, e-pin satışı ve bozumu ile görevlendirilmiş olan bu firma ya da şahısların yardımı ile, herhangi bir risk faktörü bulunmaksızın, güvenli alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz.

Bu Logoya Güvenebilirsiniz

Penapay logosu sadece yetkili reseller firmaların tarafından kullanılabilir. Hızlı, güvenli ve masrafsız online ödemeler için bu logoyu arayın.

Penapay Logo Dark

Penapay Reseller Resmi Bayiden Alım Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Piyasada sözde satıcı olan fakat özünde sadece komisyoncu hatta doğrudan dolandırıcı olan birçok kişi ve kişiler bulunmaktadır. İşte bu noktada resmi bayi niteliği taşıyan kuruluşlardan alımlarınızı gerçekleştirmek sizin için çok daha güvenli olacaktır. Böylece internetten alışveriş yapmanın keyfini kredi kartı bilgilerinizi kaybetme veya herhangi bir dolandırılma ihtimali olmadan sürebilirsiniz.

Penapay Reseller olarak hizmet veren firmalardan yapacağınız alımlar sürekli değişen döviz kurları göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir. Söz konusu aracı olarak adlandırabileceğimiz üçüncü şahıslar veya kurumların fiyatlandırma politikaları resmi bayilere göre farklılık göstermektedir. Daha yüksek fiyatlara satış yapıp, daha düşük kurlardan bozum işlemi yapmaya dayalı kazanç sistemleri sebebiyle günlük kur oranlarına bağlı değişimlere ayak uydurmaları söz konusu değildir.

Penapay Reseller Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnternet ortamında yaptığınız alışverişlerde Penapay Kart satın alırken satıcının resmi olduğunu nasıl anlarsınız? Ana websitesinde reseller olan firmaları inceleyebilirsiniz. Çünkü sadece resmi reseller listesindeki satıcılar Penapay Kart satışı yapmakla yetkilidir. Hem kendinizi güvenceye almış olursunuz hem de karşınıza olası bir sorun çıktığında yetkili bir firma ile muhatap olursunuz. Bu nedenlerden alım yapacağınız firmaları iyi bir şekilde araştırmanızı ve gerekirse referans istemenizi öneririz.

Online alışverişlerinizde ödeme kartı kullanırken kişisel bilgilerinizin korunmasına dikkat edin. Bunun için çekinmeden müşteri destek ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Tüm soru ve görüşleriniz için 7 gün 24 saat boyunca size destek vermek için buradalar.  Bizler gibi sektörde köklü ve reseller statüsündeki firmaları tercih etmenizin ek avantaj ve ayrıcalıkları bulunur. Sürekli alım yapan müşterilerimize bizlere sadık kaldıkları için alım miktarına göre indirim fırsatlarımız bulunmaktadır. Eğer güvenilir ve hızlı bir şekilde online ödemelerinizi yapmak isterseniz penapaykart.com ekibi bütün beklentilerinizi karşılayacaktır.

Penapay Logo - Mavi Arkaplan

Penapay Reseller Firmaları Kullanıcılarını Korur

Ödeme kartlarının ana amacı internet üzerinde güvenilir bir şekilde alışveriş yapılmasını sağlamaktır. Reseller firmalar müşterilerinin memnuniyeti için belli standartlara uymak zorundadırlar. Penapay fiyatlarını güncel döviz kuru üzerinden sağladıkları gibi bozdurma işlemlerini de hızlı bir şekilde yaparak bakiyeleri teslim etmeleri gerekir. Siz alışverişleriniz için reseller firmaları tercih ederek tüm güvenlik önlemlerinizi almış olursunuz, penapaykart.com olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Daha fazla bilgi için canlı destek veya whatsapp hattı üzerinden bizimle iletişime geçin.

Penapay ana merkez sitesi penapay.com adresinde yetkili reseller firmalarını görebilirsiniz.