Penapay Kart Nedir?

İnternette alışveriş yapmanın rahatlığı kadar, bu alışverişi hızlı ve güvenli şekilde yapmak da önemlidir. Penapay kart online ortamda kredi kartı kullanma endişesi yaşayanlar için yeni bir ödeme sistemidir. Penapay kartınızı kullanarak yüzlerce sitede hızlı ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

İnternet ortamında alışveriş yapanların en büyük endişeleri kredi kartı ve banka bilgilerinin çalınmasıdır. İnternet kullanıcılarının online ortamda güvenliğini sağlamak için Penapay ön ödemeli sanal kartlar geliştirildi.

Herhangi bir kredi kartının bütün özelliklerini taşır. İnternet ortamında yüzlerce sitede bu kartı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Penapay Sanal Kart
Penapay Kart Online Alişveriş

Penapay Nasıl Alınır?

Penapay karta başvurmadan önce herhangi bir bankada hesabınız olmalıdır. Hesabınız da, internet bankacılığına açık olmalıdır. www.penapaykart.com sitesine giriş yaparak sitede; 10, 15, 20, 30, 50 ve 100 euroluk kartlar bulunuyor. Hangisini satın almak istiyorsanız, belirliyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken, euronun o günkü kuru üzerinden Türk Lirası olarak ödeme yapıyorsunuz. Bu nedenle kaç liralık alışveriş yapacaksanız ona göre euro yüklü kartı almalısınız.

Kart alma işlemi sırasında tereddüt yaşarsanız veya yanlış işlem yapma endişeniz olursa müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi sizi en doğru şekilde yönlendirip, hızlı şekilde kartı almanızı sağlayacaktır.

Satın alma işleminiz tamamlandığında size 16 haneli bir şifre verilecektir. Talebiniz doğrultusunda sms veya e-mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.

Online Alışverişin Yeni Gözdesi

Hızlı bakiye yükleme ve güvenli altyapısı ile ön plana çıkıyor. Penapay’ı kullanmak için fiziksel olarak bir karta ihtiyacınız bulunmuyor. Bu nedenle, kartın kaybolması, çalınması gibi bir riskiniz de bulunmuyor.

  • İnternet ortamında satış ve hizmet sunan yüzlerce sitede kullanılabilir.Bunlar arasında; google play, mağazalar, facebook sayılabilir.
  • Kartın sahip olduğu 16 haneli şifre, üst düzey kripto şifrelemeyle kurulmuştur. Bu nedenle, şifrenin deneme yanılma yoluyla bulunması mümkün değildir.
  • Alışverişte banka ve kimlik bilgilerinizi vermenize gerek yoktur.
  • Sadece kartınızdaki bakiye tutarınca alışveriş yapabilirsiniz.
Online Alışveriş En Güvenli Ödeme Sistemi Penapay

Hangi Sitelerde Kullanılır?

Pratik ödeme seçeneği sunan bu kart, alışveriş sitelerinden oyun sitelerine kadar binlerce sitede rahatlıkla kullanılabilir. Alışveriş yapmayı düşündüğünüz sitenin ödeme kısmında Penapay seçeneği varsa, ödemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz. Kart üzerindeki 16 haneli numaranın başkasının eline geçmesi herhangi bir problem meydana getirmez.

Penapay, internet ortamında faaliyet gösteren yüzlerce alışveriş sitesinde geçerlidir. Kartınızı, facebook veya google play gibi sitelerden oyun satın almak için kullanabilirsiniz.