Güncel Fiyatlarla Penapay Alın

Penapay, uluslararası bir kart olduğu için, euro yüklü olarak satılıyor. Bu nedenle harcama limitinizi belirleyip, kaç liralık euroya tekabül ediyorsa, ona göre kartınızı alabilirsiniz. Penapay; 10, 15, 20, 30, 50 ve 100 euroluk kartlar halinde satılıyor.

Penapay, ön ödemeli bir sanal kart olarak internet ortamında özgürce ve hızlı alışveriş yapmanın keyfini sunuyor. Kart ve kimlik bilgilerinizi vermeden, sms bekleme ve onay süreci yaşamadan hızlı ve güvenli bir alışveriş yapıyorsunuz.

İstediğiniz kartı faiz veya komisyon ücreti olmadan alabiliyorsunuz. Bayi hesabına kart ücretini yatırdığınızda, size verilen pin koduyla alışverişe başlayabilirsiniz.

penapay kart

Fiyatlar

penapaykart.com Olarak En Uygun Fiyatlarla Alım Yapabileceğiniz Bakiye Seçeneklerini Sunuyoruz

10€

75TL

15€

105TL

20€

140TL

30€

210TL

50€

350TL

100€

705TL

Alırken ve Bozdururken Kazanın

Penapay, yurt içi ve yurt dışı yüzlerce anlaşmalı sitelerde alışveriş avantajı sunarken, alım-satımlarda da avantaj sunuyor. Resmi bayiden güncel ve avantajlı fiyatlarla kartınızı alabilirsiniz. Faiz ve sürpriz fiyatlarla karşılaşmadığınız için kartınızı yatırım amaçlı olarak da kullanabilirsiniz.

Harcamanız sonucunda kartınızda bakiye kalabilir. Bakiyenizin boşa gitmemesi ve yeni kart alımında kullanabilmeniz için bayide rahatlıkla bozdurabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisine kartınızı bozduracağınızı söylüyorsunuz. Müşteri temsilcisi de güncel döviz fiyatından bakiyenizi bozdurup, banka hesabınıza aktarıyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde bakiyeniz hesabınıza aktarılmış oluyor. İsterseniz yeni kart alımı için müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Penapay ile Anında Para Transferi