Günümüzde ön ödemeli sanal para kartlarının kullanımı oldukça yaygındır. Söz konusu kartları internet alışverişlerimizde güven ile kullanabileceğimiz gibi yatırım amaçlı yada para transferi gerçekleştirmek amacı ile de kullanabiliriz.

Penapay Kart Bozdurma veya Bozum İşlemi

“Penapay Kart Bozdurma veya Bozum İşlemi” olarak duyduğumuz ve sürekli önümüze çıkan işlem kartın içindeki bakiyenin güncel Euro kuru üzerinden Türk Lirasına çevirilmesi ve müşterinin belirttiği banka hesabına aktarılmasıdır. Kısaca Penapay bakiyesinin nakit paraya dönüştürülmesine “Penapay Bozdurma” denir.

Bozum işlemi gerçekleştikten sonra müşteriye verilen kod geçersiz hale gelmektedir. Çünkü Penapay kartların 1 yıl kullanma süresi vardır ve tek kullanımlıktır, bu sayede çalınma riskinin ve dolandırıcılığın önüne geçilmektedir. Bozum işleminizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde bulunan canlı chat hizmetini kullanabilir, whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir, dilerseniz telefon numaramızdan bizleri arayabilirsiniz. 7/24 tüm Penapay kart alım ve bozum işlemlerinize yanıt vermek için buradayız.

Güvenli Penapay Bozdurma

Sizlerinde bildiği gibi Penapay ve diğer ön ödemeli sanal para kartlarını satan veya bozum işlemi yapan birçok websitesi bulunmaktadır. Bu kurum veya şahısların bazıları gerçekten dürüst bir şekilde müşterilerine hizmet vermek amacında olsada birçoğu sadece dolandırıcılık amacı ile bu websitelerini kurmuşlardır. Akıl almaz derece de yüksek kur oranları ile satış veya bozum işlemi yaptığını iddia eden kurum ve şahıslara inanmayın ve prim vermeyin.

Tüm Penapay alım ve bozum işlemlerinizi güvenilir bir şekilde, dakikalar içerisinde yapmak için buradayız. “Penapay Resmi Bayi” yani “Penapay Reseller” olarak hizmet vermekteyiz. Resmi bayi olmayan komisyoncu olarak tabir edebileceğimiz üçüncü şahıs ve kurumlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu kurumlar ve şahıslar daha yüksek fiyatlardan satış işlemlerini gerçekleştirip daha düşük döviz kuru üzerinden Penapay bozum işlemleri yaparak para kazanmanın peşindedir. Bu yöntem ise müşterinin tamamen zararına olup, para kaybetmesine neden olur.

Türkiye’de seçebileceğiniz en güvenilir ve hızlı sanal kart sistemlerinden biri olarak, sizlere çok hızlı bir şekilde penapay bozdurma avantajı sağlıyoruz. Bu avantajı değerlendirmeniz ile birlikte genellikle elektronik alışverişlerinizden sonra kart içerisinde kalan bakiyeyi istediğiniz her an bozdurabiliyorsunuz. Üstelik bu işlem için sadece size ait bir banka hesabı bildirmeniz yeterli oluyor.